مراحل طراحی سایت

ما به جهت شروع فرایند طراحی وب سایت شما مراحل ذیل را طی می نماییم تا همواره بهترین خدمات را ارائه داده باشیم و در نهایت وب سایت شما به طور کامل رضایت شما را جلب کند:

وب سایت شما مهمترین ابزار تبلیغات شماست. به منظور بهبود سطح اطلاعات مشتریان و حصول اطمینان از دریافت بهترین خدمات و نتیجه ممکن، کارشناسان ما در رابطه با سوالات شما مشاوره حضوری یا تلفنی ارائه می دهند.

برای مشاوره تلفنی یا هماهنگی مشاوره حضوری با شماره 9290-361-0918 تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را پر کنید تا دراولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

ارزیابی نیازها یک گام حیاتی در مراحل آغاز پروژه طراحی وب سایت است. در این مرحله، گروه کاربران، نیازهای ایشان و اهداف شرکت مشخص شده و این اطلاعات با لیست نیازهای وب سایت مطابقت داده می شود. این لیست پایه و اساس طراحی را تشکیل می دهد.

برخی شرکت ها برای تهیه این لیست، یک فرم نیازسنجی در سایت خود قرارداده اند تا مشتری بتواند به صورت آنلاین آن را پر کند. این روش شاید باعث صرفه جویی در زمان شما شود ولی ایمن سایت ترجیح میدهد ارزیابی نیازها در یک جلسه حضوری صورت گیرد.

یک بخش اساسی بسیاری از پروژه های طراحی سایت تحلیل محتوای آن هاست.

پاسخ به پرسش “چطور می توان فهمید محتوای وب سایت مناسب است؟” ممکن است آسان نباشد ولی برای حفظ مخاطبان، بالا بردن سطح سایت در مقایسه با رقبا و بهبود محتوا اهمیت زیادی دارد.

در این مرحله طبق نظر و سلیقه شما، طرح اولیه در حضورتان کشیده می شود و نمای کلی از ایده مورد نظر شما استخراج می شود.

در این مرحله یک نمای کلی از صفحه ی اصلی سایت که شامل هدر، منوها ، بدنه ی اصلی ، فوتر و یک قالب کلی از بقیه صفحات به کارفرما تحویل داده می شود تا در صورت تایید ایشان سایت وارد مرحله کدنویسی شود.

در این مرحله مشتری می تواند در صورت عدم رضایت از ظاهر سایت نظر خود را اعلام نماید تا کارشناسان ما نظرات ایشان را روی قالب اصلی نموده و طرح را مجددا جهت تایید برای کارفرما ارسال نمایند.

پس از تایید قالب اصلی سایت، کدنویسی سایت با استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز شروع می شود. و کدنویسی به صورت کاملا ماژولار خواهد بود به طوری که تغییرات آتی در سیستم میتوانند سریع اعمال شوند.

بعد از اتمام مرحله کدنویسی، وب سایت در محیطی کاملا واقعی روی یک هاست تستی از لحاظ کارایی، مطابقت با نیازمندی ها، طراحی ظاهری و جامعیت توسط کارفرما تست می شود و در صورت مغایرت با توافقات قبلی یا بروز خطاهای احتمالی، لیستی از مغایرت ها و خطاها جهت بازنگری و رفع به برنامه نویسان و طراحان ارائه می شود. پس از اعمال اصلاحات وب سایت آماده بارگذاری می باشد.

در این مرحله وب سایت روی هاست بارگذاری شده و طی یک جلسه حضوری، نحوه استفاده از پنل مدیریت محتوا به کارفرما آموزش داده می شود.

پس از تحویل نهایی وب سایت، پشتیبانان ما در تمام روز های هفته به صورت شبانه روزی آماده اند تا پاسخگوی سؤالات و ابهامات شما در مورد نحوه استفاده از وب سایت و پنل مدیریت باشند.

همچنین در صورت بروز خطا های احتمالی یا نیاز به افزودن امکانات جدید، طراحان و برنامه نویسان ما آماده بررسی و اعمال خواسته های شما هستند.

برای مشاهده تعرفه طراحی سایت و سئو انواع طرح ها و سفارش کلیک کنید.