برخی از مزایای طراحی سایت توسط ایمن اندیشان سپید

تمام مراحل طراحی سایت آن چیزی نیست که شما در ظاهر سایت مشاهده می نمایید. کد های سایت هستند که در حقیقت کیفیت یک پروژه طراحی سایت را مشخص می کند.

مشاوره رایگان قبل از خرید

برای انتخاب بهترین طرح طراحی سایت و دریافت مشاوره تخصصی و دوستانه ما همیشه در خدمت شما هستیم تا در صورت نیاز به راهنمایی همراه شما باشیم.

سادگی در طراحی سایت ها

سادگی دقیقاً چیزی است که مخاطب شما به دنبال آن است. استفاده آسان و بی تکلف از خدمات وب سایت شما، باعث راحتی کاربر در استفاده و افزایش حس رضایت او خواهد شد.

در این میان معنا کردن سادگی به کم کاری چیزی نیست که ما به دنبال آن باشیم. رعایت اصول حرفه ای در کنار سادگی نمای ظاهری کار برای کاربر طراحی یک سایت را از دیگری متمایز می نماید.

اینکه چگونه در عین سادگی، زیبایی و خاص بودن را نیز به کاربر خود القا نمایید از جمله رمز های موفقیت در یک پروژه طراحی وب سایت می باشد. همیشه در یاد داشته باشید که وب سایت شما قرار است به کاربران در جهت برآورده شدن نیازهایشان کمک نماید، نه اینکه آنها را خسته و یا گیح کند!

خلاقیت در خلق سایت های زیبا

زیبایی، آن چیزی است که همه انسان ها به دنبال آن در محیط پیرامون خود هستند و وب سایت اینترنتی نیز از آن مستثنا نیست. زیبایی یک وب سایت میتواند عامل جذب حداکثری کاربرانی شود که با شما در ارتباط هستند. در صورتی که بتوانید در طراحی سایت خود توازن میان زیبایی، کارآمدی و سادگی را حفظ نمایید دقیقاً آن چیزی را خلق کرده اید که کاربر شما میخواهد. قطعاً زیبایی یک امر سلیقه ای میباشد، اما میتوان با رعایت نکاتی در این زمینه به بیشترین اقبال عمومی رسید.

کارامدی در طراحی سایت ها

کارآمدی، کارآمدی، کارآمدی! شاید شما هم به وب سایت هایی برخورد کرده باشید که از نظر ظاهر و سادگی طرح چیزی کم ندارند، ولی نمیتوانید کار مشخصی که برای آن به وب سایتی مراجعه نموده اید را انجام دهید. مشکل اینگونه وب سایت ها این است که در ذهن خود سایت را پرورش داده اند نه در ذهن مخاطب خود! شما همواره در فرآیند های طراحی وب سایت باید در نظر داشته باشید که این سایت قرار است چه کاری را برای کاربر شما انجام دهد. اگر میخواهید یک مطلب یا خدمتی به کاربر شما ارائه گردد باید کاربر با کمترین کلید ها و یادگیری های جدید بتواند به آن هدف دست پیدا کند.

طراحی کاملا ریسپانسیو

طراحی وب سایت های ما کاملا واکنشگراست و در تمامی پلتفرم ها و در همه سایز خود را اندازه صفحه میکند و بهترین نوع نمایش را ارائه می دهد.

آمار سایت حرفه ای

مجهز به سیستم آمارگیری

طراحی و بکارگیری قدرتمندترین سیستم های آمارگیری برای سایت شما ، این امکان را به شما می دهد تا به صورت لحظه ای به تمام آمارهای مورد نیاز در پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

اشکال یابی و رفع نقص

ما همواره در تمامی مراحل کار و حتی پس از تکمیل قرارداد سایت شما را به روشهای مختلف تست می کنیم و در صورت مشاهده کوچکترین مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن نقص پیش آمده را برطرف می کنیم.

سایت ایمن و غیر قابل نفوذ

ما با سخت گیرانه ترین الگوریتم های امنیتی ، سایت شما را در مقابل هر نوع نفوذ و سوءاستفاده ایمن می کنیم و هیچ گاه امنیت سایت شما به خطر نخواهد افتاد.

سیستم ایمیل مارکتینگ

راه اندازی قدرتمند ترین شبکه ایمیل مارکتینگ جهت جمع آوری اطلاعات کاربران و ارسال زماندار ایمیل به کاربران و جمع آوری یک دیتابیس کامل از مشتریانتان برای شما

سیستم مدیریت حرفه ای

ما معتقدیم در بین رقبا ، بهترین و قوی ترین سیستم مدیریت سایت را ارائه می دهیم و بنا به نظر و علایق شما آن را کد نویسی میکنیم و پس از اتمام پروژه شما برای مدیریت سایتتان نیازی به نوشتن حتی یک خط کد نویسی نخواهید داشت.

دریافت اطلاعات مشتری

ما تمامی اطلاعات ، آمار ها ، ایمیل ها ، کاربران ثبت نام کرده و … را به صورت دائمی و کاملا رایگان به موبایل شما ارسال می کنیم و شما در هرجا که باشید می توانید در نرم افزاری حرفه ای و زیبا تمام اطلاعات سایت را به صورت لحظه ای داشته باشید.

پشتیبانی فنی

سیستم پشتیبانی کاربران

ما با ساخت یک سیستم جامع ، زیبا ، سریع و چند منظوره پشتیبانی به شما این امکان را می دهیم از هرکجا که هستید ، سریع و راحت کاربران خود را از طریق وب سایتتان یا اپلیکیشن موبایل پشتیبانی کنید.

ارسال پوش نوتیفیکیشن

ما به شما این امکان را می دهیم تا بر روی موبایل و یا سیستم کاربران خود پوش نوتیفیکیشن ارسال کنید و یا جدیدترین محصولات و پست های خود را از طریق پوش نوتیفیکیشن به اطلاع کاربران خود برسانید.

ایجاد یک CRM حرفه ای

ایجاد یک سیستم مدیریت مشتری فوق پیشرفته جهت جذب مشتری بیشتر و جمع آوری تمامی اطلاعات ممکن جهت بهبود کار شما که در نهایت فروش شما را چندین برابر خواهد کرد.

سئو

کدنویسی مناسب برای سئو

به دلیل نوع کدنویسی و سرعت بالای طراحی سایت های ما وب سایت شما آماده برای سئو و نمایش در برترین نتایج گوگل خواهد بود.

پشتیبانی 24/7

پشتیبانی کامل به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال توسط کارشناسان حرفه ای و مجرب.

بی نهایت قابلیت متنوع

ما قادر هستیم بی نهایت قابلیت مفید و متنوع به وب سایت شما اضافه کنیم بدون کند شدن و ضعیف شدن سایت شما قادر به استفاده از دنیایی از توانمندی ها خواهید بود و این نتیجه اعتماد شما به ماست.

به عنوان برخی از این قبیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بارگذاری سایت از سرور های گوگل

لایسنس اورجینال

طراحی متریال

تضمین سلامت سایت

سئو یا بهینه سازی سایت

UPTIME 100%

آموزش طراحی سایت

آموزش مدیریت سایت

ما با تجربه ای که در زمینه آموزش و مشتری مداری داریم ، به بهترین شکل و آسان ترین روش به طور کامل مدیریت سایتتان را به شما آموزش می دهیم و پس از جلسات آموزشی شما هیچ نیازی به طراح سایت نخواهید داشت.

برای دستیابی به قله های پیشرفت همراه شما هستیم.